Kontakt

zadzwoń: 22 290 78 79 lub napisz info@soundis.pl

Formy płatności

Ceny w sklepie są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich, w każdą cenę wliczony jest podatek od towarów i usług (VAT). Podane ceny są wiążące w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Zastrzegamy sobie prawo do dowolnych zmian cen w ofercie sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

Oferujemy różne sposoby płatności za pośrednictwem Płatności Shoper i PayPal-a, gotówką u kuriera przy wyborze przesyłki „za pobraniem” oraz przelewem bankowym.

Akceptujemy karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online („Płatności Shoper”) jest Blue Media S.A.

W razie wystąpienia problemów z płatnościami online możliwa jest zapłata na nasz rachunek bankowy nr:

PL 03 1050 1012 1000 0090 3151 4962

prowadzony przez ING Bank Śląski w PLN.

Prosimy o uprzedni kontakt mailowy: info@soundis.pl lub telefoniczny: 22 290 78 79, aby uzgodnić tę formę płatności albo zapłatę w walutach obcych.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium