Kontakt

zadzwoń: 22 290 78 79 lub napisz info@soundis.pl

Firma BEHRINGER powstała w 1989 roku w Niemczech. W szybkim czasie stała się największym graczem na światowym rynku profesjonalnego sprzętu audio. BEHRINGER produkuje obecnie niezwykle szeroką gamę sprzętu muzycznego - począwszy od akcesoriów, kończąc na zaawansowanych profesjonalnych urządzeniach audio.

Od początku swojego istnienia BEHRINGER stara się zaspokoić potrzeby szerokiej rzeszy klientów związanych z szeroko pojmowaną sceną i produkcją muzyczną. Założyciel firmy - Uli Behringer – w wieku 16 lat skonstruował swój pierwszy syntezator (UB-1). Później podczas studiów, kontynuując swoje zainteresowania, rozpoczął prace nad kolejnymi produktami. Ofertę produkowanych początkowo przez firmę BEHRINGER procesorów audio, systemów redukcji szumów i kompresorów, rozszerzono wkrótce o wzmacniacze gitarowe, wzmacniacze i głośniki PA, mikrofony, cyfrowe pianina, gitary oraz sprzęt oświetleniowy. Urządzenia marki BEHRINGER znaleźć można na wyposażeniu większości studiów nagraniowych i radiowych oraz firm zajmujących się nagłośnieniem scenicznym. Sieć sprzedaży produktów BEHRINGER obejmuje ponad 130 krajów na całym świecie. Urządzenia marki BEHRINGER produkowane są zgodnie z rygorystycznymi wymogami certyfikatu ISO9000. Marka BEHRINGER jest jedną z czołowych marek koncernu MUSIC Tribe obok takich jak MIDASKLARK TEKNIKTURBOSOUNDTC ELECTRONICTC-HELICONTANNOYLAB.GRUPPENLAKEEUROCOM, AURATONE czy też BUGERA.

W aktualnej szerokiej ofercie sprzętu BEHRINGER znajdują się m.in.: wzmacniacze gitarowe, kontrolery MIDI / USB / interfejsy audio, efekty gitarowe, tunery i akcesoria. W segmencie profesjonalnego nagłośnienia oferowane są ponadto: konsolety i miksery cyfrowe - w tym flagowe serie WINGX32 oraz X Air, miksery analogowe, kontrolery MIDI, procesory sygnałowe, kolumny głośnikowe i monitory, mikrofony, słuchawki i wzmacniacze mocy i wiele innych urządzeń. W roku 2016 Uli Behringer powrócił do ideałów młodości rozpoczynając serią DeepMind produkcję linii syntezatorów, obiecując klientom w niedalekiej przyszłości zupełnie nowe instrumenty w przystępnych cenach. Obecnie oferta zawiera już dziesiątki produktów z tej kategorii, w tym syntezatory modularne i wciąż poszerzającą się gamę syntezatorów typu desktop i klawiszowych.

Nowe cele pomogło z pewnością zrealizować przeniesienie z końcem roku 2017 głównych linii produkcyjnych koncernu do nowej fabryki, mieszczącej się w specjalnie zbudowanym kampusie produkcyjno-logistycznym MUSIC CITY, a która mieści się w jednym z najbardziej uprzemysłowionych regionów Chin.

 

Behringer

Behringer 1002 Mikser audio Behringer 1002 Mikser audio
Producent: Behringer
Cena:

410,00 zł

zobacz więcej
Behringer 1002B Mikser audio Behringer 1002B Mikser audio
Producent: Behringer
Cena:

590,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium