Kontakt

zadzwoń: 22 290 78 79 lub napisz info@soundis.pl

Niemiecka BUGERA – siostrzana marka firmy  Behringer - prezentuje nową linię wzmacniaczy gitarowych i basowych. Obejmuje ona także wybrane produkty z innowacyjną technologią INFINIUM. Zarówno wzmacniacze typu head, comba, jak i kolumny głośnikowe to urządzenia przeznaczone dla grona najbardziej wymagających gitarzystów i basistów.

Determinacja inżynierów i konstruktorów wzmacniaczy BUGERA wspierana była chęcią wniesienia czegoś nowego do ogromnej i ponadczasowej historii wzmacniaczy gitarowych. Gitarowe wzmacniacze BUGERA nie składają się z gotowych komponentów upchniętych w standardowe obudowy. Po pierwsze jedną z najważniejszych rzeczy jest dobór lamp. Po drugie, BUGERA to jedna z niewielu firm, które rzeczywiście samodzielnie tworzą wszystkie podzespoły: począwszy od obudów przez cewki kończąc na customowych przetwornikach. I po trzecie, niemiecki producent przywiązuje ogromną wagę do zagadnienia kontroli jakości. Dzięki temu, korzystając z zaawansowanych technologicznie metod produkcji, uzyskuje prawdziwie vintage-owe brzmienia i wysoką jakość wykonania. Wnikliwym testom podlegają wszystkie podzespoły. Te najbardziej wrażliwe elementy są wnikliwie badane i parowane w celu uzyskania oczekiwanych efektów brzmieniowych.

Firma BUGERA konstruuje także własne kolumny głośnikowe. Obudowa i głośniki wewnątrz stanowią rodzaj instrumentu muzycznego. Konieczności kupowania przetwornika innego producenta poważnie ogranicza możliwości tonalne i konstrukcyjne. Tak więc fabryka głośników Bugera wytwarza wszystkie elementy zestawów, testując niezwykle dokładnie na końcu procesu produkcyjnego w całości swój własny produkt końcowy. W tym tkwi odpowiedź na pytanie: dlaczego każde combo BUGERA brzmi tak dobrze.

Wzmacniacze BUGERA to niewątpliwie nowoczesny projekt o klasycznym brzmieniu. Wzmacniacze po zmontowaniu przechodzą jeden z najbardziej rygorystycznych procesów kontroli jakości. Każdy head i combo przechodzą baterię testów na każdym etapie montażu. Na końcu, każdy wzmacniacz jest wygrzewany, kalibrowany i testowany przez muzyka

Zastosowana we flagowych modelach wzmacniaczy lampowych BUGERA technologia  INFINIUM VALVE LIFE MULTIPLIER wydłuża nawet dwudziestokrotnie okres ekspolatacji lamp mocy. Zapewnia niezawodne i stabilne brzmienie lamp, nie wymaga stosowania drogich, parowanych zestawów, umożliwia mieszanie i łączenie ze sobą dowolnych kombinacji zgodnych typów lamp różnych producentów. Stale monitoruje pracę każdej lampy mocy, wskazują wadliwie działające, co pozwala na łatwą wymianę pojedynczych, niesprawnych egzemplarzy.

Mamy nadzieję, że doskonale zaprojektowane i wykonane wzmacniacze gitarowe i basowe marki BUGERA będą źródłem samych wspaniałych dźwięków.

Bugera

Bugera 112TS Kolumna gitarowa Bugera 112TS Kolumna gitarowa
Producent: Bugera
Cena:

830,25 zł

zobacz więcej
Bugera 112TS-PC Pokrowiec do 112TS Bugera 112TS-PC Pokrowiec do 112TS
Producent: Bugera
Cena:

105,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bugera 12AU7 Lampa Bugera 12AU7 Lampa
Producent: Bugera
Cena:

71,00 zł

zobacz więcej
Bugera 12AX7A Lampa Bugera 12AX7A Lampa
Producent: Bugera
Cena:

62,00 zł

zobacz więcej
Bugera 12AX7B Lampa Bugera 12AX7B Lampa
Producent: Bugera
Cena:

71,00 zł

zobacz więcej
Bugera 1960 INFINIUM Wzmacniacz gitarowy lampowy Bugera 1960 INFINIUM Wzmacniacz gitarowy lampowy
Producent: Bugera
Cena:

2 490,00 zł

zobacz więcej
Bugera 1990 INFINIUM Wzmacniacz gitarowy lampowy Bugera 1990 INFINIUM Wzmacniacz gitarowy lampowy
Producent: Bugera
Cena:

2 240,00 zł

zobacz więcej
Bugera 212TS Kolumna gitarowa Bugera 212TS Kolumna gitarowa
Producent: Bugera
Cena:

1 030,00 zł

zobacz więcej
Bugera 212TS-PC Pokrowiec do 212TS Bugera 212TS-PC Pokrowiec do 212TS
Producent: Bugera
Cena:

105,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bugera 333XL INFINIUM Wzmacniacz gitarowy lampowy Bugera 333XL INFINIUM Wzmacniacz gitarowy lampowy
Producent: Bugera
Cena:

2 710,00 zł

zobacz więcej
Bugera 412TS Kolumna gitarowa Bugera 412TS Kolumna gitarowa
Producent: Bugera
Cena:

1 230,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium