Kontakt

zadzwoń: 22 290 78 79 lub napisz info@soundis.pl

Produkty brytyjskiej firmy TURBOSOUND to oferta dla bezkompromisowych profesjonalistów. Sprzęt tego wiodącego brytyjskiego projektanta i wytwórcy profesjonalnych systemów nagłośnieniowych stanowi istotny element oferty nagłośnieniowej koncernu Music Tribe.

Na międzynarodowy sukces firmy TURBOSOUND złożyło się kilka czynników. Wyroby wyróżnia innowacyjność, stosowanie najnowszych technologii produkcji podzespołów i korzystanie wyłącznie z wysoce zaawansowanych technologicznie rozwiązań i materiałów. TUROBOSOUND, jako pierwszy w historii Wielkiej Brytanii profesjonalny producent systemów nagłośnieniowych, otrzymał dwukrotnie nagrodę Królowej Anglii za osiągnięcia eksportowe.

Firma jako jedna z nielicznych na świecie inwestuje duży procent swoich zysków w badania naukowe i prace na nowymi rozwiązaniami. Wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe, skomplikowaną aparaturę do budowy prototypów czy też specjalne sale odsłuchowe do ich testowania. Dzięki temu jedna z najlepszych ekip inżynierskich na świecie wprowadza takie innowacje jak tuby Polyhorn™ czy falowody dendrytyczne stosowane m.in. w kolumnach ASPECT i FlexArray. Poszczególne komponenty montowane w urządzeniach TURBOSOUND poddawane są indywidualnym rygorystycznym testom jeszcze przed ich ostatecznym zamontowaniem. Dodatkowo dla każdego wyrobu przeprowadzane są kompleksowe testy komputerowe oraz testy odsłuchowe. Wyklucza to właściwie w 100% możliwość wyprodukowania wadliwego zestawu.

Wszystkie te czynniki od dawna pracują na sukces firmy. Bogata oferta zapewnia możliwość wyboru systemu, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w małym klubie, jak i sali koncertowej czy teatrze. Dla największych gwiazd, oczekujących od nagłośnienia perfekcyjnego dźwięku i niezawodności, firma TURBOSOUND, proponuje rozbudowane systemy mobilne oraz instalacje koncertowe dla wielotysięcznej widowni. Wśród artystów i grup, których koncerty nagłaśniano systemami TURBOSOUND są m.in. David Gilmour, Pink Floyd, Kings of Leon, Amy Winehouse [i], Black Sabbath, Green Day i wielu

Zestawy systemu liniowego TURBOSOUND FlexArray nagłaśniają koncerty również w naszym kraju.

Turbosound

Turbosound iP12B Subwoofer aktywny 12" Turbosound iP12B Subwoofer aktywny 12"
Producent: Turbosound
Cena:

2 950,00 zł

zobacz więcej
Turbosound iP15B Subwoofer aktywny 15" Turbosound iP15B Subwoofer aktywny 15"
Producent: Turbosound
Cena:

2 930,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium